PORTFOLIO

Jak przygotować się do sesji?

      Jedyne co musisz ze sobą mieć to dobre nastawienie oraz być przygotowana na zupełnie nowe doświadczenia. Pokaże Ci jak piękna możesz być na zdjęciach, przeprowadzę Cię przez całą sesje kobiecą/sensualną, krok po kroku – pokaże jak się ustawiać, gdzie patrzeć i co robić a nawet „co myśleć” 🙂

Zanim jednak umówimy się na sesje zdjęciową – zapraszam Cię na bezpłatną konsultacje, dzięki której lepiej się poznamy a ja będę mogła poznać Twoje oczekiwania. Ponieważ jesteś dla mnie bardzo ważna, chciałbym móc sprawić aby ta sesja była spełnieniem Twoich marzeń! Nie czekaj, daj sobie szansę a ja obiecuje, że się Tobą zaopiekuje najlepiej jak potrafię, przekaże Ci wszystko co wiem.

Projekt metamorfoza

   

      Projekt metamorfoza powstał przy współpracy niesamowitych ludzi z pasja, którzy zapragnęli dać komuś szczęście! Raz w roku organizujemy akcje „Metamorfoza”, która totalnie odmienia czyjeś życie.

      Kobieta, która zostaje wybrana etapami, przechodzi przez kompletna przemianę, na którą składają się takie czynniki jak stylizacja fryzjerska, profesjonalny makijaż, dzień relaksu i wiele dodatkowych bonusów (każda akcja różni się od poprzedniej). Na koniec stajecie przed moim obiektywem – fotografKi Kobiecej. Wykonuje Wam profesjonalna sesję zdjęciową, która uwieńczy tą przemianę. W trakcie metamorfozy objęte jesteście również moja mentorską opieką.

      Warto w związku z tym polubić stronę na Facebooku „Fotograficznie Kobieca Katarzyna Siwka – Kwapis” oraz zaobserwować na Instagramie Fotograficznie_Kobieca by być na bieżąco i dać sobie szansę.